Kirjastus Petrone Print korraldab konkursi leidmaks kaanefotot populaarses "Minu" sarjas aprillikuus ilmuvale "Minu Supilinnale". Raamatu autor on lastekrimkadega tuntuks saanud soomlane Mika Keränen, kes kolis Tartusse kakskümmend aastat tagasi.
"Kui tavaliselt valime sarja raamatutele kaanefoto kas autori isiklikust kogust või pildipangast, siis seekord tuli mõte paluda kaaslinlaste abi – on ju paljudel meist oma Supilinn, mis ka pildis talletatud," selgitab kirjastaja Kairit Lillepärg, kuidas jõuti ideeni korraldada kaanefoto valimiseks avalik konkurss. "On see mõni huvitava nurga alt pildistatud tänav või majadetail, või mõni hetk Supilinna päevadelt, või hoopis vaade linnaosale ülevalt mäe otsast... Loodame, et kõik selle linnaosa austajad vaatavad oma kodused arhiivid üle."

Kaanefoto või link fotoga tuleks saata kirjastusse e-posti aadressil info@petroneprint.ee, märksõnaga "Supilinn". Pilte ootame 5. märtsini. Võitja saab preemiaks 100 eurot. Parimatele on lisaauhindadeks Petrone Printi raamatud. Konkursile laekunud fotodest korraldab kirjastus koostöös Supilinna Seltsiga Supilinna päevade ajal (19.–22. aprill) näituse.

Mika Keräneni raamatut "Minu Supilinn. Tõelise elu mekk" esitletakse Supilinna päevadel.

Lisainfo konkursi kohta:

Kairit Lillepärg
Petrone Print, kirjastaja
kairit@petroneprint.ee